Formularz kontaktowy


Masz pytania? Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Formularz kontaktowy

Zgrzewanie rur

Czym jest technologia zgrzewania doczołowego rur PEHD?

To technologia, która ma na celu zespolenie dwóch odcinków rur PEHD o danej średnicy w celu zapewnienia jej łączności z zachowaniem trwałości i szczelności wymaganej od takiej instalacji.

Co jest ważne w procesie zgrzewania takich rur?

Przede wszystkim sprzęt i doświadczenie technika, który dokonuje zgrzewania. Nasza firma posiada wysokiej klasy sprzęt do wykonywania tego typu przedsięwzięć, który jest niezawodny i wytrzymały. Przez to właśnie mogą być Państwo spokojni o przebieg robót bez komplikacji i opóźnień. Nie uznajemy półśrodków, stawiamy na jakość sprzętu z jakim pracujemy. Przynosi to wymierne korzyści dla inwestora w postaci oszczędzonego czasu i środków.

Jeśli chodzi o techników z doświadczeniem nieskromnie przyznamy, że nasi specjaliści to przeszkolone i wykształcone w tym kierunku osoby, które stale poszerzają swoją wiedzę i szukają najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Całokształt tych cech jest dla Państwa zapewnieniem profesjonalizmu i jakości, ponieważ jako firma z zasadami nie uznajemy kompromisów na tych płaszczyznach. Jeśli interesuje Państwa to zagadnienie, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia go z naszymi doradcami. Każde zlecenie rozpatrujemy z największą starannością i poświęcamy Państwu maksimum uwagi, tak by inwestycja jaką Państwo obecnie wykonują powstała z zachowaniem najwyższej jakości.

Oferujemy usługę zgrzewania doczołowego rur PEHD w zakresie średnic od 75mm - 250mm.

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu prac.

  • zgrzewanie doczołowe rur
  • zgrzewanie doczołowe rur 2
  • zgrzewanie doczołowe rur 3
  • zgrzewanie doczołowe rur 4
  • zgrzewanie doczołowe rur 5
  • zgrzewanie doczołowe rur 6