O firmie

Zakład Robót Inżynieryjnych BORMA istnieje na rynku nieprzerwanie od 1984r.

Główny kierunek działalności to Inżynieria Bezwykopowa – Przeciski pneumatyczne oraz Przewierty horyzontalne pod drogami.
Stale wprowadzamy nowe rozwiązania rozszerzając wachlarz naszych usług dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu podjętemu zadaniu.
Największą zaletą naszych usług jest ich precyzja oraz szybka realizacja , co w oczach Inwestora jest bardzo ważne – a Nam daję ogromną satysfakcję.
Cieszymy się ogromnych zaufaniem wśród naszych dotychczasowych Zleceniodawców którymi są zarówno wielkie koncerny jak i mniejsze przedsiębiorstwa , osoby prywatne.

Mamy nadzieję iż dołączą Państwo do grona naszych Partnerów na budowie…

DLACZEGO MY?

Przeciski, przewierty, czyli niezastąpione technologie bezwykopkowe.

Przecisk pneumatyczny jest jedną z najwcześniej używanych w Polsce metod bezwykopowej budowy sieci podziemnych. Za twórców tzw. przebijaka, stosowanego w przeciskaniu uważa się Polaków. Przy pracy na trudnym terenie często używa się drugiego sposobu przeciskania, jakim jest wbijanie rur stalowych. Obecnie bardzo często stosowaną metodą są także przewierty sterowane. Różnią się od przecisków tym, że umożliwiają sterowanie profilem przewiertu.

Przeciski pod drogami BORMA - profesjonalne i ekonomiczne.

Specjalnością firmy BORMA są przeciski pod drogami. Nie tylko nie zakłócają ruchu pojazdów, ale są też idealnym rozwiązaniem w przypadku innych przeszkód, tj. rzeki czy tory. Przeciski pod drogami są rozwiązaniem tanim ze względu na brak konieczności naprawy nawierzchni. Dzięki użyciu najdoskonalszych maszyn marki GRUNDOMAT gwarantujemy niezawodność i precyzję. Sprawdź nas.

Przeciski, przewierty pod drogami – sprawnie, tanio i bez zbędnych szkód.